Slide #1

Your SubTitle

Slide #2

Your SubTitle

Slide #3

Your SubTitle

Slide #4

Your SubTitle

Slide #5

Your SubTitle

Slide #6

Your SubTitle

Slide #7

Your SubTitle

Slide #8

Your SubTitle

Slide #9

Your SubTitle

Slide #10

Your SubTitle

Slide #11

Your SubTitle

Slide #12

Your SubTitle

Slide #13

Your SubTitle

Slide #14

Your SubTitle
El ayak bakımı

El Ve Ayak Bakımı

El ve ayaklarımız tüm vücudumuz gibi profesyonel bakıma gereksinim duymaktadır. Sağlık açısından oldukça önemli olan el ve ayak bakımı güzelliğin tamamlayıcısıdır. Vücudumuzun en ağır işçilerinden olan el ve ayaklarımız günlük hayatımızı devam ettirirken en sık kullandığımız uzuvlarımızdandır. Bu nedenle el ve ayak sağlığı için gerçekleştirilecek bakım işlemi alanında uzman profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Çetin Tekin Hairstudio olarak manikür, pedikür, kalıcı oje el, kalıcı oje ayak gibi el ve ayak bakımı uygulamalarımız profesyonel manikürist tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede el ve ayak bakımında sağlıklı ve güzel bir görünüm yakalanmaktadır.

El Ve Ayak Bakımı Uygulamaları

Çetin Tekin Hairstudio el ve ayak bakımı kapsamında gerçekleştirilen hizmetlerimiz arasında manikür, pedikür, kalıcı oje el, kalıcı oje ayak yer almaktadır. Manikür; el tırnaklarının sağlıklı, hijyenik ve estetik açıdan daha güzel görünmesi için yaygın olarak uygulanan bir hizmettir. Pedikür uygulaması, ayak ve tırnakların bakımı için yapılmaktadır. Kalıcı oje el ve kalıcı oje ayak uygulamaları ise diğer oje yöntemlerinden kalıcılık bakımından farklıdır. Özellikle iş hayatında aktif rol alan kadınlar tarafından tercih edilen kalıcı oje işlemleri sık sık oje sürmekle uğraşmak istemeyen kişiler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kalıcı ojeyi diğer ojelerden ayıran birtakım özellikleri bulunmaktadır. Normal oje çok kısa bir sürede sürülürken, kalıcı oje 15-20 dakika gibi bir zamanda sürülmektedir. Kalıcı ojenin tırnakta ne kadar sürede kaldığı da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kalıcı ojeler yaklaşık olarak 15 güne kadar ellerinizde, 1 aya kadar ayaklarınızda kalabilmektedir.

El Ve Ayak Bakımı Neden Önemlidir?

Çok fazla dış etkene maruz kalan ellerimizin ve tırnaklarımızın bakımı son derece önemlidir. Sağlık ve estetik açısından uygulanması gereken el bakımı alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Ayak bakımı ise ayakların uzun süre ayakkabı içerisinde kalması, vücudun tüm ağırlığını taşıması gibi nedenlere bağlı olarak bakıma ihtiyaç duymaktadır. El ve ayak bakımı vücutta en çok dış etkilere açık olan bölgelerdir. Bu nedenle vücut bakımı kadar el ve ayakların bakımı da ihmal edilmemelidir. Sağlık ve güzellik açısından el ve ayak bakımı hizmeti profesyoneller kişiler tarafından sağlanmalıdır. Çetin Tekin Hairstudio olarak el ve ayak bakımı hizmeti kapsamında sağladığımız hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

MANİKÜR

PEDİKÜR

KALICI OJE EL

KALICI OJE AYAK

[ess_grid alias=”post_slider”]