Slide #1

Your SubTitle

Slide #2

Your SubTitle

Slide #3

Your SubTitle

Slide #4

Your SubTitle

Slide #5

Your SubTitle

Slide #6

Your SubTitle

Slide #7

Your SubTitle

Slide #8

Your SubTitle

Slide #9

Your SubTitle

Slide #10

Your SubTitle

Slide #11

Your SubTitle

Slide #12

Your SubTitle

Slide #13

Your SubTitle

Slide #14

Your SubTitle

Gelin Saçı Ve Makyajı

Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin Saçı Ve Makyaj Uygulamaları

Düğünler, hem gelin hem damat hem de evlenecek kişilerin aileleri ve sevdikleri için son derece önemlidir. Birçok aksiliğin yaşanabileceği düğün hazırlık sürecinde gelin saçı ve gelin makyajı da son derece önemli konular arasında yer almaktadır. Çünkü bütün davetlilerin gözleri düğün ya da nikâh esnasında filmin başrol oyuncularından gelinin üzerinde olmaktadır. Gelin adayının yaşamış olduğu heyecana ortak olmak ve istediği gibi gelin saçı ve gelin makyajını yapmak için gelin saç ve makyaj uygulamaları alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Gelin Saçı Modelleri

Modanın sürekli gelişmesi, yenilenmesi ile birlikte gelin saç modelleri de günümüzde çeşitlenmiştir. Düğüne ya da nikâha katılan misafirler gelinlik kadar gelinin saç modelini ve makyajı hakkında da fikir belirtmektedir. Gelin saç modelleri; öncelikle gelin adayının içine sinmeli, kendini iyi hissedecek gelin saç modeli ve makyaj uygulaması uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Alanında uzman kuaförler; saç rengine, saçın boyutuna göre gelin adayına birden fazla gelin saç modeli göstermektedir. Gelin adayı, içine sinen saç modelini seçmelidir. Çetin Tekin stüdyo olarak, alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile ziyaretçilerimizin özel günlerinde onları yalnız bırakmıyor, diledikleri saç modellerini gerçekleştirerek onları önemli günlerinde daha özel hissetmelerine olanak sağlıyoruz.

Gelin Makyajı Modelleri  

Her gelin kendi düğününde ya da nikâhında güzel görünmek istemektedir. Bunun için gelinlik, saç modeli kadar gelin makyajı da çok önemlidir. Gelin makyajını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Gelinliğinin modeli, gelinin yüz tipi ya da düğünün yapılacağı mevsim gibi etkenler gelin makyajının nasıl olması gerektiğini etkilemektedir. Gelinin yüz şekline uygun makyaj teknikleri alanında uzman profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Bu sayede gelin hayal ettiği görünüme kavuşmaktadır. Kişiye uygulanan gelin makyajının düğün ya da nikâh süresinde sabit kalması, bozulmaması da oldukça önemlidir. Çetin Tekin stüdyo olarak, makyaj profesyonellerimiz tarafından uygulanan gelin makyajı kişinin yüz tipine uygun olacak şekilde kaliteli ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

Gelin Saç Modelleri Ve Gelin Makyaj Modelleri Fiyatları

Düğün ya da nikâh hazırlığı yapan birçok çift gelin saç modelleri fiyatı ve gelin makyaj fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Çetin Tekin stüdyo olarak imza attığımız birçok başarılı gelin saç modeli ve gelin makyaj modeli bulunmaktadır. Sizlerde bu en özel gününüzde güzel görünmek ve sorunsuz bir hizmet almak için gelin saç modeli fiyatları ve gelin makyaj modeli fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ve randevu hakkında bilgi almak için lütfen bize arayınız.

GELİN BAŞI

Ödüllü, en çok beğenilen, son moda gelin başları için bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

GELİN MAKYAJI

En doğal makyaj malzemeleri ve en profesyonel make-up ekibimizle ışıklar üzerinizde olsun.

[ess_grid alias=”post_slider”]