Genel Bakış

Uzun yıllardır sizlere daha canlı ve daha güzel bir görünüm sunmak için gelişen ve değişen sektör yeniliklerine uyum sağlayarak modayı yakından takip ediyoruz. Düğün başlarından, özel moda çekimlerine kadar tüm saç ve saç bakım işlemleri için uygun çalışmayı sunmaya çalışıyoruz. Kullandığımız ürünlerle beraber A+ bir hizmet sunmayı amaçlayan Çetin Tekin Stüdyo olarak sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

İşinde uzman, yaratıcı ve profesyonel ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz tüm saç ve kadın bakım uygulamalarına aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

En kaliteli malzemeler, en doğal ürünler, en güzel saçlar her zaman en güzel sonucu vermez. Bunları en verimli şekilde kullanabilecek, elindeki malzemeyi en iyi şekilde değerlendirebilecek ve karşılıklı iletişimi kuvvetli bir ekip her şeyden daha önemlidir. Ekibimizle tanışabilirsiniz.

Çetin TEKİN

Yönetici

Sibel TEKİN

Makyaj Uzmanı

Esra GÜLŞEN

Halk ve İlişkiler

Ayhan SUE

SAÇ ARTİSTİ

Uğur HÜRCAN

SAÇ ARTİSTİ

Mustafa SEVİKER

SAÇ ARTİSTİ

Tuncay TEKİN

SAÇ ARTİSTİ

Erdi YETİŞAL

SAÇ ARTİSTİ

Gülsüm SEVİKER

MANİKÜRİST

Reyhan TURAN

MANİKÜRİST

Melike KILIÇ

MANİKÜRİST ASİSTANI

Hatice YILMAZ

ASİSTAN

Alperen KOÇAK

ASİSTAN

Uğur GÜLŞEN

Vale

Batuhan ÇETİN

Kafe

full
full
full
full
full
full
full
full

Sizden Gelenler

Harika tasarımlar, birinci sınıf hizmet, kaliteli ve doğal ürünleri ve sıcak bir aile ortamı ile herkesten bir adım öndeler.
Bahar Eren
Chief
Bir kadın için en zor şeylerden birisi saçlarını birine emanet etmektir. Ben güvendim ve uzun yıllardır güvenimin karşılığını fazlasıyla aldım. Sevgiler 🙂
Şebnem Çiçek
Influencer
Çok farklı tavsiyeler üzerine tanıştım ve o gün o değişikliği yaptığım için çok memnunum Çetin Tekin Stüdyo bir numara!
Ayşe
Kedersiz

[instagram-feed num=9 cols=3]