Slide #1

Your SubTitle

Slide #2

Your SubTitle

Slide #3

Your SubTitle

Slide #4

Your SubTitle

Slide #5

Your SubTitle

Slide #6

Your SubTitle

Slide #7

Your SubTitle

Slide #8

Your SubTitle

Slide #9

Your SubTitle

Slide #10

Your SubTitle

Slide #11

Your SubTitle

Slide #12

Your SubTitle

Slide #13

Your SubTitle

Slide #14

Your SubTitle

Makyaj Uygulamaları

Makyaj Uygulamaları

Makyaj hemen hemen her kadının kendini daha iyi hissetmesine olanak sağlamaktadır. Yüzdeki kusurları kapatmayı hedefleyen makyaj uygulamaları, kadınların daha güzel görünüme ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Çetin Tekin Hairstudio olarak profesyonel make-up artistlerimiz tarafından kaliteli makyaj malzemeleri ile dudaklara, gözlere, yanaklara renklendirme gibi birçok makyaj uygulaması işlemi yapılmaktadır.

Makyaj Nasıl Yapılır?

Özellikle gençlik dönemlerinde başvurulan makyaj uygulamaları kişinin kendini iyi hissetmek ya da memnun olmadığı kusurları kapatmak amacıyla yapılmaktadır. Makyaj yapmak isteyen birçok kadın makyaj nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını da merak etmektedir. Cilt tipine ve yüz şekline en uygun makyaj yöntemlerini seçmek ve uygulamak için profesyonel make-up artistlerinden destek almak gerekmektedir. Makyaj uygulamaları makyajın yapılacağı bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kişiye uygulanılacak göz, kaş, bıyık, yüz, kirpik takımı, kaş ve kirpik liftingi, gelin saç ve makyajı, nişan saç ve makyajı kişinin istekleri ön planda tutularak cildine uygun renk tonlarının seçilmesi ve yüzüne en uygun makyaj yöntemleri ile yapılmaktadır.

Makyaj Malzemeleri

Kişiye uygulanılacak makyajın nasıl yapıldığı kadar makyaj esnasında kullanılan makyaj malzemelerinin kalitesi de oldukça önemlidir. Ayrıca makyaj doğru yapıldığında yüz hatlarını ortaya çıkararak güzelleştirse de kötü yapıldığı taktirde hayal kırıklığına da neden olmaktadır. Bu açıdan kişiye uygulanan makyaj teknikleri kadar makyaj malzemelerinin kalitesi de oldukça önemlidir. Çetin Tekin Hairstudio olarak profesyonel make-up artistlerimiz tarafından en kaliteli makyaj ürünlerini kullanarak müşterilerimizin istedikleri görünüme kavuşmasına olanak sağlamaktayız. Kusursuz makyaj uygulamaları için kaliteli makyaj malzemeleri kullanılmalıdır.

Günümüzde yüz tipine uygun yapılan makyaj yöntemleri kadar makyajın neden yapıldığı, gidilecek ortama uygun olması da önemli hale gelmiştir. Bu nedenle makyaj; günlük makyaj, gece makyajı, düğün makyajı ya da nişan makyajı gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Çetin Tekin Hairstudio olarak profesyonel make-up artistlerimiz tarafında makyaj uygulamaları kapsamında kaliteli makyaj ürünleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz işlemler şu şekildedir;

  • Makyaj
  • Göz Makyajı
  • Kaş/Bıyık/Yüz
  • Kirpik Takımı/Lifting
  • Kaş Lifting/Boyama
  • Gelin Saçı Makyajı
  • Nişan Makyajı

MAKYAJ

Profesyonel make-up artistlerimizce size en uygun şekilde yapılan makyaj uygulamasıyla spot ışıklarını  üzerinizde tutabilirsiniz.

GÖZ MAKYAJI

Bakışlarınızın daha çarpıcı olması için kullandığımız profesyonel malzemelerle artık daha kolay. Göz makyajınız için profesyonel make-up artistlerimizden destek alabilirsiniz.

KAŞ/BIYIK/YÜZ

Simetrik ve kusursuz bir görünüm için tüylerinizden arınabilirsiniz. Uygulama hakkında bilgi alabilirsiniz.

KİRPİK TAKIMI/LİFTİNG

Uzun ve sık kirpikler herkesin hayalidir. Gelin doğal görünümlü kirpik uygulamalarımıza göz atın.

KAŞ LİFTİNG/BOYAMA

İstediğiniz modellerde kaş çeşitleri için profesyonel ekibimizle beraber size en çok yakışan kaş modelinizi belirleyelim.

GELİN MAKYAJI

En özel ve en güzel olması gereken gününüzde tüm uygulamalarımızla sizleri hiç olmadığı gibi yalnız bırakmıyoruz.

NİŞAN MAKYAJI

Nişan düğünün provasıysa beraber profesyonel gelin ve nişan saç-makyaj uygulamalarımızın provasını beraber yapalım.

[ess_grid alias=”post_slider”]