Scalp Solutions Балансирующий шампунь 200 мл

1.245,00

балансирующий шампунь для кожи головы, 100 мл.

Освежающий шампунь мягко удаляет излишки масла и загрязнения с волос и кожи головы.

2 в наличии

Артикул: 018084040546 Категории: ,

Описание

SCALP SOLUTIONS БАЛАНСИРУЮЩИЙ ШАМПУНЬ 100 МЛ

Şampuan saç ve saç derisindeki fazla yağı ve kirliliği gidermeye yardımcı olur. Günlük şampuanlama için formüle edilmiş olan, saçı ve saç derisini kurutmayan şampuan, saç derisinin nemlenmesini zamanla önemli ölçüde arttırır : 1 hafta sonra %92 daha nemli saç derisi* ; 2 hafta sonra %128 daha nemli saç deris** Doğal türevli formülü ile, saç derisindeki kirliliği ve ürün birikimini nazikçe temizler ve anında giderir. Saç derisini tahriş etmez. Anında ferahlık hissi verir. Orta ve kalın saç tipleri için idealdir. Tüm saç dokuları için idealdir: Düz 1A, Dalgalı 2A-2C, Kıvırcık 3A-3C, Bukleli 4A-4C. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçların kullanımına uygundur. Aroma Neroli’nin hafif çiçeksi, limon ve portakalın parlak narenciye notaları ile temiz, canlandırıcı bir aroma, taze nane ile dengelenir. Renk koruyucu. Dermotologlar tarafından test edildi. Klinik olarak test edilmiştir. %94 doğal türevli. Vegan. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 32 kadın üzerinde, 1 hafta boyunca haftada 3 kez dengeleyici şampuan ve yenileyici saç kremi kullandıktan sonra yapılan klinik testler.* 32 kadın üzerinde, 2 hafta boyunca haftada 3 kez şampuan ve yenileyici saç kremini dengeleyen scalp solutions kullandıktan sonra yapılan klinik testler. ** ISO 16128 standardına göre ortalama 94% doğal olarak bitkiden, petrol dışı mineralden ve/veya sudan elde edilir.**

Нанесите на влажные волосы и кожу головы массирующими движениями. Тщательно промойте. Затем нанесите на кожу головы регенерирующий кондиционер.

Используйте ежедневно или так часто, как это необходимо.

Ваши решения для кожи головы
Шаг 1: Отшелушивание 1–2 раза в неделю: отшелушивающий уход за кожей головы.
Шаг 2. Ежедневное очищение: балансирующий шампунь.
Шаг 3: Ежедневное состояние: обновление кондиционера.
Шаг 4: Защищайте и обновляйте Ежедневно и всегда: восстановление защитной системы
Шаг 5. Уход каждую ночь: обновляющая сыворотка для кожи головы на ночь.

Совет стилиста: используйте стимулирующий массажер для кожи головы и балансирующий шампунь с растворами для кожи головы, чтобы глубоко очистить кожу головы от загрязнений. Вспенив его пальцами, аккуратно прижмите массажер к коже головы и массируйте круговыми движениями.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Scalp Solutions Balancing Shampoo 200 ml”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *