Slide #1

Your SubTitle

Slide #2

Your SubTitle

Slide #3

Your SubTitle

Slide #4

Your SubTitle

Slide #5

Your SubTitle

Slide #6

Your SubTitle

Slide #7

Your SubTitle

Slide #8

Your SubTitle

Slide #9

Your SubTitle

Slide #10

Your SubTitle

Slide #11

Your SubTitle

Slide #12

Your SubTitle

Slide #13

Your SubTitle

Slide #14

Your SubTitle

Saç

saç

Saç Ve Saç Bakım İşlemleri

Hayatımız üzerinde büyük bir etkisi bulunan saç; kişilik gelişimi, hayat tarzı ve motivasyon üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. İnsan yaşamında büyük rol oynayan saçlar, psikolojik açıdan sosyal açıdan hatta sağlık açısından bile hayatımızı etkilemektedir. Bu nedenle saç bakımı da oldukça önemlidir. Kişiye uygulanan saç bakımında amaç; yıpranan, sönmüş sağlıksız saçları çeşitli saç bakım yöntemleri ile gidermektir. Çetin Tekin Hairstudio olarak müşterilerimizin saçlarına istedikleri uygulamayı gerçekleştirerek onları diledikleri görünüme kavuşturmaktayız. Bu işlemi gerçekleştirirken saçın zarar görmemesi, hasara uğramaması için çeşitli saç bakım yöntemlerini uygulamaktayız.

Saç Sağlığını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Kirli hava, büyükşehirlerde yaşamanın yarattığı trafik kirliliği, günlük hayatın zorluğu ve hava şartları saçlarımızı olumsuz etkilemektedir. Ayrıca özel hayatımızda ya da iş hayatımızda yaşamış olduğumuz stres, yoğun tempo gibi nedenlerde saç sağlığımızı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Yaşanan tüm bu olumsuz etkenler nedeniyle saçlarımız neminin kaybetmekte ve ilerleyen süreçte cansız bir görünüme neden olmaktadır. Saçlara yapılan çeşitli uygulamalar; aşırı ısı, renk değiştirme gibi işlemlerde alanında uzman profesyoneller tarafından yapılmadığı taktir de saçın yapısında ciddi hasara neden olmaktadır. Bu nedenle saça yapılan; fön, perma, boya gibi uygulamaların alanında uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi saçın sağlığı ve görünümü açısından da önemlidir.

Saç Ve Saç Bakım İşlemleri Nelerdir?

Çetin Tekin Hairstudio olarak müşterilerimize saç ve saç bakımı alanında birçok farklı hizmet sunmaktayız. Alanında uzman profesyonellerimiz tarafından gerçekleştirilen saç ve saç bakım işlemlerimiz ile müşterilerimizi diledikleri saç görünümüne kavuşturmaktayız.

  • Saç Kesimi
  • Fön
  • Yıkama/Kurutma
  • Boya
  • Röfle
  • Balyaj
  • Saç Bakımı
  • Perma

Saça Uygulanan Bakım İşlemlerinin Önemi

Her kadın için vücut bakımı kadar saç bakımı da oldukça önemlidir. Saçların güzel görünümü kişinin özgüvenini artırmaktadır. Saçları bakımlı olan birçok kadın gün içerisinde kendini daha iyi hissetmektedir. Bu nedenle saça yapılan işlemler alanında uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü saçın güzel görünümü kadar ilerleyen süreçte saç sağlığının korunması da önemlidir. Örneğin, fön, boya, perma gibi işlemler saçın yüksek ısıya maruz kalmasını ve çeşitli maddeler ile birleştirilmesini işlemlerini kapsamaktadır. Fön uygulaması kolay görünen fakat saçların doğallığına ve yüksek ısıya maruz bırakmadan yapılması gereken hassas bir işlemdir. Bu nedenle saça yapılacak uygulamaların alanında uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çetin Tekin Hairstudio olarak, saç ve saç bakım işlemlerimizi inceleyebilir, hizmetlerimizle alakalı açıklamalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiyat listemiz ve hizmet fotoğraflarımıza da sayfa içlerinden ulaşabilirsiniz.

SAÇ KESİMİ

Saç kesimi uygulamalarımızdan olan düz kesim, düzeltme, ekip düzeltme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FÖN

Fön uygulaması kolay görünen fakat saçların doğallığına ve yüksek ısıya maruz bırakmadan yapılması gereken hassas bir işlemdir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

YIKAMA / KURUTMA

Özel şampuanlar bakım kremleri ile yıkama ve kurutma sonrası farkı hissedebilirsiniz.

BOYA

Doğal ve canlı renklerle artık saçlarınızı dilediğiniz gibi görmeniz mümkün. Boyama sonrası oluşacak olumsuzluklara karşı özel tavsiyeler alabilirsiniz.

RÖFLE

Röfle uygulamamız sayesinde saçınıza en uygun tonda renk açma işlemi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

BALYAJ

Saçlarınızın rengini açmak için Balyaj ile çok daha doğal görünümlü bir saç görünümüne kavuşabilirsiniz.

SAÇ BAKIMI

Doğal ve besleyici bakım ürünleri ile canlı, parlak ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

PERMA

Saçlarınızın normal görünümünden biraz olsun uzaklaşmak için Profesyonel perma uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

[ess_grid alias=”post_slider”]